ARTI iKi ® - Bursa Web Tasarım ve Yazılım Hizmetleri
1000+ den fazla MUTLU müşterimiz arasında sizde yer alın :) inceleyin

Kurumsal yazılım çözümleri!

Kurumsal ihtiyaçlarınıza yönetlik size özel yazılımlar üretiyoruz.

İşletmenizi
Online YÖnetin

Sizin için en uygun işletme yazılımlarını, size özel olarak üretiyoruz. Geliştirmeye açık ve platform bağımsız ürünlerimiz ile işlerinizi her yerden yönetebilirsiniz.

Chrome

CRM & ERP Yazılımları

İşinizi ve müşterilerinizi platform ve lokasyon bağımsız olarak yönetin. Tüm işlerinizi bir arada koordine edin, personellerinizi, depolarınızı, saha ekiplerinizi takip edin. Tüm işlemlerinizi raporlayın.

Portal Geliştirme

İnternet yada intranet portal projelerinize profesyonel yazılım çözümleri getirelim. Siz işinize odaklanın biz isteklerinizi gerçeğe dönüştürelim. Uzman yazılım ekibimizle projelerinize hayat verelim.

Özel İşletme Çözümleri

İşletmelerinizin sektörü ve yapısı ne olursa olsun hayalinizdeki yönetim şeklini buluta taşıyor sizi yeni teknolojiye entegre ediyoruz. Sizin yönetim şeklinizi yazılıma döküyoruz.

Bursa mobil uygulama geliştirme firmaları

Mobil Uygulama Geliştirme Çözümleri

IOS ve Android Mobil uygulama projelerinizi hayata geçiriyoruz. Güncel teknolojiyi takip ediyor, proje teslim sürecinden sonrada geliştirme safhalarınızı yönetiyoruz.

Kurumsal internet sitenizi, fuar uygulamalarınızı, müşteri yönetim sistemlerinizi mobil uygulamaya dönüştürüyoruz. İş süreçlerinizi her alandan takip ettiriyoruz.

Bize ulaşın